اخبار > درهای حوزه بهداشت و درمان برای حضور خبرنگاران باز است


ارسال به دوست     نسخه چاپي

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین :

درهای حوزه بهداشت و درمان برای حضور خبرنگاران باز است

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نشست صمیمانه با خبرنگاران گفت : تمام درهای محیط های بالینی حوزه علوم پزشکی برای حضور خبرنگاران باز است.

به گزارش وبدا ، دکتر اسحق ایلدرآبادی در آئین تجلیل از خبرنگاران با بیان اینکه یکی از سیاست های مهم این دانشکده تعامل دوستانه با رسانه ها در بخش های مختلف بوده است افزود : برای حضور خبرنگاران در محیط های بالینی حوزه علوم پزشکی هیچ محدودیتی نداریم .

وی نقش نظارتی رسانه ها را مکمل ارتقا خدمات سلامت در سطح شهرستان عنوان کرد و افزود : هدف نهایی ارتقا سطح سلامت و کیفیت خدمات برای مردم است که در این زمینه رسانه ها بسیار تاثیر گذار هستند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین رسانه ها را بازوی مهم برای ارتقا سطح سواد سلامت مردم اشاره کرد و گفت : بی تردید با ارتقا این موضوع در بین مردم می توان از بسیاری از مشکلات ناشی از عدم آگاهی مردم برای خود مراقبتی در عرصه سلامت پیشگیری کرد.

دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود : برخی افراد مطالبات غیر متعارف دارند و آن را در فضای مجازی مطرح می کنند که این دانشکده با سیاست صبوری و همدلی با رسانه ها همواره تلاش کرده است به مدیریت بحران بپردازد.

دکتر علی اصغر نشاط معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز در این مراسم کار خبرنگاری را به قاضی تشبیه کرد که اگر حکم ناعادلانه صادر کند تاثیر آن ، مدت ها گریبان جامعه را می گیرد گفت : اگر خبرنگاری در هنگام قلم زدن انصاف و عدالت را در نظر نداشته باشد بار منفی آن جامعه و یا حتی فرد را مبتلا می کند.

در پایان این مراسم از همه خبرنگاران پر تلاش شهرستان اسفراین با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

 

١٠:٢٩ يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨ / شماره: ٥٦٢٧ / تعداد نمایش: 181 / گروه خبری: اخبار